28 Nisan 2017
Yorum Yap
#8312393

Samsung Mobile  Arıza Destek Problemi Devam Etmekte!

Samsung S6 telefonumun kamerasında odaklama problemi vardı. 2 kez servise götürdüm. 1. sinde bana kameranın bir yerinin lehim yapıldığını ve sorunun çözüldüğünü söylediler, cihazı geri aldım. Ancak sorunun devam ettiğini gördüğümden 2. kez tamire bıraktım. Dün bana tamir firmasından 1000 TL'ye yakın masraf çıkacağını bildirdiler. Aradım her seferinde işlemi yaparken, telefonu açıp lehim yaparken olmayan bir problemin şimdi cihazı açarken masraf oluşturacağını söylediler.


Garanti kapsamında olan cihazım için 1000 TL masraf çıkartılmasını kınıyorum. Evimde 3 adet A*** telefon kullanıyorum. 1 kere A***'da başıma bir sorun geldi, bırakın masraf çıkartmayı itirazsız değişim yaptılar. Samsung telefon alacakları uyarmak isterim! Bir ürün güzel görünebilir ama sonrasında başınıza iş gelince firmanın yaklaşımıdır firmayı firma yapan ve desteği destek yapan.

Mazhar Mazhar 741 Okunma

Cevaplar

  • Mazhar28 Nisan 2017

    Standart bir metin paylaşılmış. Bakalım bir daha arayan soran olacak mı, bekleyip görelim?

  • Samsung Telefon Temsilcisi28 Nisan 2017

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler