21 Nisan 2015
Yorum Yap
#3192294

Samsung Mobile 5 Aylık S4 Telefonum 2. Kez Tamirde!

Yılbaşından önce 1200 ti ye aldığım telefonum 20 günlükken arızalandı. Arızası konuştuğum arkadaşım kendi sesini duyuyordu ve ben de kendi sesimin yankısını duyuyordum. Şimdi tekrar tamirde aynı sorundan dolayı.


Her defasında resimlerimi videolarımı başka yere aktarmadan, telefon her geldiğinde tekrar ayarlarını yapmaktan. Oyunlarımı geri yüklemem den bıktım. Bu zamana kadar kardeşim sık telefon değiştiği için hep onun telefonlarını kullandım. İlk defa kendi paramı verip sıfır bir telefon alım dedim pişman oldum. Kardeşimin kullanılmış telefonları bile beni 5 yıl idare etti. Maalesef Samsung gözümden düştü.

Dilek Dilek 962 Okunma

Cevaplar

 • Dilek05 Kasım 2015

  Hala aynı şikayetim devam ediyor... .Maalesef elimde acil durumlarda telefonum olmadığı için servise gönderemiyorum... Göndersem bile çözüm olmayacağını düşünüyorum... .Yazık adına, kalitesine yakışanı yapıp,20 günde arıza çıkaran cihazın yenisini verilmesini beklerdim... .

 • Dilek27 Mayıs 2015

  Telefonumu 2. Kez servisten aldım ama maalesef 3. Kez tekrar yollucam... Kardeşimin eski telefonunu bekliyorum, telefonsuz kalmayayım diye... .

 • Dilek27 Mayıs 2015

  Evet telefonum tamirden geldi fakat aynı sorun tekrarladığı için yine servise göndereceğim... . Kardeşimin eski telefonunu istedim telefonsuz kalmayayım diye... . Şu ana kadar da henüz bir yetkiliyle görüşmem gerçekleşemedi... .

 • Dilek22 Nisan 2015

  Bana ulaşamazsınız çünkü telefonum tamirde... .Bir hafta belki daha fazla sürede gelir... ... Muhtemelen aradınız ve ulaşamadınız... .

 • Samsung Telefon Temsilcisi21 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler