26 Ekim 2016 #6777109

Samsung Mobile 30 Gündür Telefonumu Vermediler

27 Eylül 2016 salı günü Samsung j 7 marka telefonumu Samsung Kızılay teknik servise verdim. Ekran camı kırıldı. En fazla 1 hafta sürer dediler. O günden beri defalarca 444 77 11 no.lu telefonu arıyorum ve telefonumdan haber yok. Hala cihaz parçası bekleniyor diye oyalıyorlar. Telefonum 10 aylık telefon olmasına rağmen ekran camı kırılması garanti kapsamı dışında olduğu için telefonumu 20 iş gününden daha uzun süre alıkoyabilirlermiş. Yaptıkları açıklama bu!


Hem para vereceğim (235 TL) hem de süresi belli olmayacak şekilde bekleyeceğim. Açıkçası telefonumu kaybetmiş olabileceklerinden ve beni oyaladıklarından şüpheleniyorum. Derhal açıklama bekliyorum. Ama maalesef açıklamaları da süresi belli değil bekleyeceksiniz oluyor. Piyasaya çıkalı 1 yıldan biraz fazla olan j7 marka telefonun nasıl oluyor da ekran camı bulunamıyor? Sorun çok ama çözüm yok! Yazık!

Esra 893 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi15 Aralık 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

  • Esra01 Kasım 2016

    Samsung Şikayet hattını aradım. Yıldıray bey ile görüştüm. Telefonumu istedikleri kadar tutabileceklerini çünkü kapsama dışı olduğu için herhangi bir günde iade etme zorunluluğu olmadığını rahat rahat gerine gerine söyledi ve yüzüme telefonu kapattı... .

  • Esra01 Kasım 2016

    Her gün arıyorum her gün aynı cevabı alıyorum. Ekran yedek parça bekleniyor! Diyorlar. Yok ya bunlar vallahi telefonu kaybettiler. Bir daha Samsung mu asla! 20 iş gününü de çoktan geçmesine rağmen hala ses yok. Ne kadar kötü bir markaymış.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön