28 Ekim 2016 #6803755

Samsung Mobile 30 Gündür Serviste Olan Telefonum Hala Gelmedi

Samsung servisine verdiğim telefon 30 günü aşkın bir süredir yapılamadı. Arayıp telefonun durumunu sorduğumda servis bana telefonun yedek parça sorunu olduğu için değişim için merkeze gönderildiğini genel merkezin onayı gelince telefonun değiştirileceğini söyledi. Merkezi aradığımda ise telefona yedek parça bekleniyor değişim yapılmayacak denildi. Kısır döngüye girdi konuşmalar. Servisle merkez birbirini yalanlıyor sürekli. İkame telefon vermeleri gerektiği halde talebimi reddettiler. Kesin bir cevap alabilmem 1 ayımı aldı. Böyle büyük bir firmanın bu kadar ciddiyetsiz çalışmasını ve servisle genel merkezlerinin bu kadar birbirinden bihaber olmasını anlayamıyorum. Samsung'un iyi bir marka olduğunu düşünürdüm ama bozulduğu zaman karşınızda muhatap bulamıyorsunuz. Bir daha asla Samsung marka bir ürün almayı düşünmüyorum.

Bahar 305 Okunma

Cevaplar

  • Bahar20 Aralık 2016

    Öncelikle bu zamana kadar bir çok telefon görüşmesi yapılmasına rağmen hala ilgilenmemiş olmanız zaten başlı başına bir rezalet. Tamir etmediğiniz telefonun tamir parasını istemeniz ise ayrı bir rezalet. Bana üretici firma olarak telefonu satarken 5 yıl parça garantisi verip daha sonra yedek parçanızın olmadığını söylemenize ise diyecek laf bulamıyorum. S6 piyasaya sürüleli daha ne kadar oldu ki yedek parça olmuyor elinizde gerçekten anlayamıyorum. Demek ki hiçbir ürününüzü Samsung iyi markadır diyerek almamamız lazım. Marka değerinize güvenerek aldığım telefon için ödediğim paraya yazık gerçekten. Yasal süreci başlatmış olduğumu söylememe gerek yok sanırım.

  • Samsung Telefon Temsilcisi20 Aralık 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön