21 Şubat 2013 #1646672

Samsung Mobil Ağa Erişilemiyor Hatası Veriyor!

Samsung Galaxy ace 5830i cep telefonumu kasım 2012'de aldım ve mobil ağa erişilemiyor hatası verdiği için servise gönderdim ve cihazı sıfırıyla değiştirdiler.Ancak aynı problem bunda da devam ediyor,tekrar servise gönderdim.


Yazılım attılar,ama aynı problem devam ediyor.Ben çok yoğun bir işte çalışıyorum ve genellikle işim telefonla oluyor.Ancak beni arayanlar ulaşamıyor.Bu cihazdan memnun kalmadım,Fiyatını farkını ödeyerek bir üst modeli ile değiştirmek istiyorum.

Tayfun 170 Okunma

Cevaplar

  • Tayfun26 Şubat 2013

    Samsung Galaxy ace 5830i cep telefonumu kasım 2012'de aldım ve mobil ağa erişilemiyor hatası verdiği için servise gönderdim ve cihazı sıfırıyla değiştirdiler.Ancak aynı problem bunda da devam ediyor,tekrar servise gönderdim.Yazılım attılar,ama aynı problem devam ediyor.Ben çok yoğun bir işte çalışıyorum ve genellikle işim telefonla oluyor.Ancak beni arayanlar ulaşamıyor.Bu cihazdan memnun kalmadım,yine servise götürsemde aynı problem devam edecek.Bu sebeple para iadesini talep ediyorum.Daha fazla mağdur olmak istemiyorum.

  • Samsung Telefon Temsilcisi22 Şubat 2013

    1646672 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazı ile ilgili bilgi alınarak, gerekli yönlendirmeler yapılmıştır. Konunun takibinin Samsung Çağrı Merkezi tarafından yapılacağı yönünde bilgi aktarılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön