14 Haziran
#12107601

Samsung Level U Pro Teknik Servisinden Şikayetçiyim!

Samsung teknik servisine gönderdiğim siyah Level U Pro (Bluetooth Kulaklık) (eo-bn920cbegww) kulaklık ürün değişimi yapıldı fakat bana hiçbir şekilde sorulmadan altın sarısı eo-bn920cfegww modeli göndermiştir. Bu konuda mağduriyet yaşamaktayım. Üstelik karşımda bu konuyla ilgili dönüş yapacağım muhatap olacağım kimse yok.
1. Ürünümün sorunlu olması
2. Servisin umursamazlığı
3. Müşteriyi muhatap almaması
4. Yanlış ürün gönderilmesi
5. Müşteri temsilcisinin stok bahanesi sunması (bana bu ürün yollanmadan önce Herhangi bir bilgi verilmemesi)
6. Gün içresinde dönüş yapılacak söylenmesine rağmen Herhangi bir dönüş yapılmaması. (tekrar aradığımda 1-3 iş günü içresinde dönülecek denmesi).
7. Karşımda yetkisiz bir yetkili servisin olması ve insan ilişkilerinin iyi olmaması
8. Mağduriyetimin hala giderilecek bir yol çizilmemesi.

Mehmet Mehmet 2.213 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet19 Haziran

    Şikayetiyle ilgili hiçbir gelişme yaşanmamıştır talep no... 152220 dir defalarca telefonla aramama rağmen dönüş yapılacağı söylenip aranmadım Samsung yardımcı olmadı benim ücretini ödediğim Samsung level u Pro (siyah) yerine alt modeli olan Samsung level (Mavi siyah) yollamaya çalışıyorlar bana stoklarında olmadıkları söylenen ürün shop.samsung.com adresinde mevcut gözükmektedir ayrıca stoklarında olup olmadığı beni ilgilendirmez Samsung gibi bir firma stoklarını ne zaman güncelleceğini bilmiyorsa ya duyar sızdır ya da gerçekten müşteri memnuniyeti önemsemiyordur bir müşteriye size bugunki koşulların fiyatında level u yollarız Samsung level u Pro fiyatına denk gelir denmez benim parasını verdiğim ürünün alt modeli teklif edilmez o zaman örnek Samsung Note 5 yollayayım servise o bana Samsung Note 4 yollasın bunu kim kabul eder ellerini vicdanlarına koysunlar.

  • Samsung Telefon Temsilcisi14 Haziran

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları