15 Şubat 2014

Samsung Kusurlu Telefonuna Sahip Çıkmıyor

Turkcell'den 02.12.13'de Samsung Note 3 aldım. Telefonu aldıktan 2 hafta sonra arızalar tespit ettim ve platinum ekibi ile 27.12.13'te servise sadece ''incelenmesi'' için gönderdim. Teknik servis telefonun fabrika çıkışlı ana kartının bozuk olduğunu tespit etmiş. Telefonu gönderirken ''tamir'' yapılmamasını bildirmeme rağmen iznim alınmadan içi açılıp parça değişikliği yapılmış. Telefonu yeni aldığımdan ve kullanıcı hatası olmadığından telefonun sıfırı ile değişimini defalarca talep etmeme rağmen ürün değişimi yapılmamıştır. Konu ile alakalı gerekli incelemelerin yapılıp mağduriyetimin giderilmemesi durumunda basında olmak üzere tüm yetkili mercilere başvuru yapacağımı bildirmek isterim.

Samet 171 Okunma

Cevaplar

 • Samet26 Şubat 2014

  Merhabalar, Sayın Yetkili, 15 Şubat 2014 tarihinde ilettiğim şikayetim hakkında görüşebilmek adına tarafınızdan hala geri dönüş yapılmasını beklemekteyim. İyi çalışmalar.

 • Samet25 Şubat 2014

  Merhabalar, Sayın Yetkili, Tarafınıza ısrarla öğleden sonra aranmak istediğimi bildirmeme rağmen neden erken saatlerde arandığımı öğrenebilir miyim? yok amacınız bana ulaşamamak ve problemi mi çözmemek yada beni sinirlendirmek ise evet bunu çok iyi başarıyorsunuz ama hayır amacınız müşterinize ulaşıp sorununu problemini çözümlemek ise tekrar bildiriyorum lütfen rica ediyorum öğleden sonra irtibata geçiniz. Tarafıma site üzerinden ilettiğiniz 444 77 11 irtibat numaranızdan müşteri hizmetlerini aradığımda şikayette bulunduğum konu ile alakalı bir muhatap bulamadığımı bildirmek isterim ayrıca müşteri hizmetleri yetkilisi tarafından tarafıma yapılan yönlendirmede tekrardan site üzerinden tarafınıza mesaj atmam gerektiği bilgisi aktarılmıştır buna istinaden lütfen şikayetim ile ilgili benimle görüşülüp gerekli aksiyonların alınabilmesi adına öğleden sonra aramanızı talep ederim.! İyi çalışmalar dilerim.

 • Samet23 Şubat 2014

  Merhabalar, Cep telefonu numaram doğrudur... Müşteri hizmetleriniz aradığında ilk seferinde müsait olmadığımdan dolayı cevap veremedim 2. seferinde ses problemi yaşadık müşteri hizmetlerinizi aradığımda irtibat kuramadığımı belirtmek isterim bu sebepten dolayı lütfen site üzerinde kayıtlı olan numaramdan konu ile alakalı öğleden sonra herhangi bir saatte tekrar aramanızı rica ederim. Gösterdiğiniz ilgiden dolayıda ayrıca teşekkür ederim. Umarım problem hakkında en kısa zamanda telefonun sıfır kutulu değişimi onaylanır. Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki teknik servisiniz hala haklı olduğum bir konuya rağmen değişimi onaylamamakta ısrar etmektedir. Yasal yollara basın ve İnternet ortamına başvurmadan önce bu konuyu merkeziniz ile paylaşıp bir çözüm yoluna gidilmesini istedim yalnız Başarı teknik servisiniz'in gösterdiği olumsuz tutumundan dolayı firmaya ''samsung'' adına güvenerek aldığım memnun olarak kullandığım telefonu artık ''Başarı Servisinin'' gösterdiği olumsuz haksız tutumdan dolayıda hem size firmanıza olan güvenimi hemde size ve cihazınıza duyduğum memnuniyetimi yitirmek üzereyim lütfen haklı olduğum bir konuda haksız yaptırımlar uygulanmasına izin vermeyiniz.! İyi çalışmalar dilerim.

 • Samsung Telefon Temsilcisi22 Şubat 2014

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Telefon Temsilcisi15 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön