13 Eylül 2013 #2010995

Samsung Kusurlu Cihazın Arızasını Görmüyor!

Erzurum Sembol İletişim'den Samsung S3 almıştım. Faturalı garantili uzun süre kullandım. Şu ana kadar herhangi bir sorun yoktu. Son 2 aydır; ısınma, kendi kendine kapanma, ekranda çizgiler oluyordu . Başta bir kere olduğu için dikkate almadım. Ama son 1 aydır aşırı olmaya başladığı için, aynı hafta içinde iki kere Erzurum'daki Samsung servisine bayi aracılığı ile gönderdim .


Aldığım netice yine saçma ; telefonda sorun olmadığını , sorun anını video çekmemi istediler. Çocuk gibi sanki doğru söylemiyorum . Samsung yine aynı yanlışı yapmıştı bana . Telefon sorunlu ve garantili . Bunun 2 yıl garantisi var . O kadar para verip aldık , bu muameleyi görmek için mi . İlgi ve alaka bekliyorum.

Muhammet 100 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi19 Eylül 2013

    Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

  • Muhammet16 Eylül 2013

    ya ne hikmettir bir

  • Samsung Telefon Temsilcisi14 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön