14 Şubat 2014

Samsung Kullanıcı Hatası Diyerek Ücret İstiyor

Samsung akıllı smart tv, Samsung laptop, Samsung 2014edition tablet, Samsung bada tel. Samsung Galaxys2, Samsung galaxy s3, Samsung galaxşy s4 bu ürünleri ( Faturalı veya resimle ispat edebilirim ) servisinizle tanıştıktan sonra aldığıma bin pişman oldum. Android 4.3 güncelleme aldıktan sonra ara ara çalışmayan telefonun kamerası bir zaman sonra hiç çalışmamaya başlayınca telefonu servisine yolladım. Servisten telefonun sarsıntı sonucu hasar gördüğünü sorunun kullanıcıdan kaynaklandığını ve 1000 lira servis ücreti olduğunu söylediler. Ne yapmaya çalışıyorsun aklın başında mı Samsung? O 1000 lirayı istemeyecektin.

Haydar 207 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi19 Şubat 2014

    2293729numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi15 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

  • Haydar14 Şubat 2014

    Garanti kapsamındaki piyasa değeri 1400 lira civarındaki telefona kamera arızasından dolayı kulanıcı hatası diyerek, 1000 lira istemen ne kadar doğrudur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön