Samsung Kapanma Sorunu!

Ahmet Ahmet6 yıl önce

Eşim için aldığımız Samsung Ace 5830i cihaz ara ara durduk yere kapanıyor, tepki vermiyor. Şöyle ki bazen günde bir kez , bazen de bir kaç günde bir tuşların hiç birisi işlevini yerine getirmiyor. Biri aradığında bildirimlerin hiçbirini yapmıyor . Siz baktığınızda sanki telefon kapalıymış gibi düşünüyorsunuz. Bu sorun aldığımızdan beri devam ediyor. Sorunu anlatmak için Samsung teknik destek hattını aradım ama kimseye ulaşamadım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ahmet 6 yıl önce

444 7711 no'lu telefondan Samsung'a ulaşım. Samsung yetkili servisine yönlendirdiler. Servise telefonu verdik. Bir hafta sonra telefonu aldık. Yazılım güncellemesi yaptıklarını söylediler. Fakat sorun devam ediyor. Servise gitmek, giderken telefonun bilgilerini yedeklemek ve silmek, daha sonra telefon gelince bilgileri geri kopyalamak, serviste beklemek baya bir zamanımız bu işle upraşırken heba oluyor. Şimdi yeniden aynı sürece tekrar başlayacağız. Sayın Samsung yetkilileri bizim zamanımız da değerli lütfen telefonu tamir edecekseniz tam yapın öyle bize verin. yapamayacaksanız da ona göre bilgi verin.

Samsung Telefon Logo Samsung Telefon 6 yıl önce

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler