sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Samsung J7 Prime Açılmıyor

Yakup Yakup09 Ağustos 2019 16:08

Samsung Marka J7 Prime cep telefonumu akşam şarja taktım ve sabah şarjdan çıkardığımda açılmıyordu. Bu nedenle Samsung Yetkili Servisi olan BDH Bilişim'e gönderdim. 20.07.2019 Cuma günü kargoya verdiğim cihaz 22.07.2019 günü A***Ö**** isimli personellerine teslim edilmiş (Yurtiçi Kargo'dan Aldığım Kesin Bilgi). Servisi aradığım da teslim tarihinden 1 iş günü sonrası servis kaydının yapılacağı söylendi ancak olmadı ayın 29'una kadar bekledik durduk.

Sonrasında bana cihazı iade ettiklerini söylediler ancak Yurtiçi Kargo'nun bu durumdan haberi yoktu (Maltepe Şube aranarak teyit edildi) bende 444 77 11 Samsung Türkiye'yi arayarak şikayet talebi oluşturdum. Aradan yarım saat geçmeden cihazın servis kaydı yapıldı. Hani kargoya verip geri göndermişlerdi nasıl oldu anladım. Hadi neyse dedim olsun.

Ancak telefonun kırılmaz cam kaplamasının sağ üstündeki çatlağı ekranda dediler ve 410 TL fiyat çıkarıldı (Bu sadece ekran fiyatı asıl cihazın açılmamasından kaynaklı henüz bir işlem yok ortada). Servisi aradım ekranı sökerken kırıla bilir o nedenle değişimi şart dediler. (İşte Samsung böyle vasat bir firmayla bizi muhatap ediyor). Tamam dedim onarırsak cihazın garantisi ne olacak? Cihaz garanti dışı kalacak dediler. Ya arkadaş yetkili servise ekran değişimi yapınca cihazın garanti dışı kalması nasıl bir durumdur anlamadım. (Yetkili servis para almak adına cihazı garanti dışı bırakmaya çalışıyordu anlaşılan) - Kalsın dedim cihazı iade edin.

BDH cihazı 06.08.2019'da kargoya verdiğini söyledi. Bugün ayın 8'i ancak bugün kargoya verilmiş cihaz.

Yurtiçi Kargo Takip Kodu: 908491076961

her şeyi geçtim. Samsung Türkiye gibi sektör lideri bir firmanın bizi böyle vasat bir teknik servise mahkum etmesi resmen hayal kırıklığına uğrattı. Yazıklar olsun ki Samsung kullanıcısıyım.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Samsung Telefon Logo Samsung Telefon 09 Ağustos 2019 16:50

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler