Samsung Isınma Problemi!

Mert Mert6 yıl önce

15.05.2013 tarihinde Teknosa‘dan aldığım Samsung GT-I 9500 ürünümü aşırı derecede ısınma sorunu nedeni ile ilgili Samsung Yetkili Servisine değişim talep etmek üzere götürdüm. Üç gün sonra,telefonumun kenarında bulunan duvara sürtme izine dayanılarak ‘’darbe aldığı gerekçesiyle’’ ürünün garanti dışı kaldığı ve ana kart değişiminin yaklaşık 700.00 TL. karşılığında yapılacağı söylendi.

‘’Aldığım günden itibaren el yakacak şekilde’’ ısınan telefonumun fatura tarihinin üzerinden 1 ay geçmemesi gerekçesine de dayanılarak değişimini talep ediyorum ancak ilgili yetkili servis kabul etmiyor. Daha öncede defalarca sorunlarla karşılaştığım ama yinede ürünlerini kullandığım bu firmadan şikayetçiyim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Mert 6 yıl önce

Müşteri hizmetleri telefonumu tekrar teknik servise götürmemi ve konu ile kendilerinin ilgileneceğini söyledi. Telefonumu teknik servise tekrar götürdüm ve müşteri hizmetlerine bunu bildirdim. Ancak teknik servisi ile görüştüğümde sonuç yine değişmedi ve Samsung 'unda sonuç olarak böyle bir karar verdiğini söyledi. Sonuç şudur ki tam olarak 2000 lira verip aldığım cihazı daha kullanmadan başıma neler geldi. Bundan sonra Samsung kelimesini duymak istemiyorum. Şunu da belirtmek isterim ki olay sadece satana kadar. Satış sonrası hizmet tam anlamıyla sıfır ve benim gibi onlarca müşteri ellerinde S4 telefonlarıyla teknik servis kapısında. Yazıklar olsun.

Samsung Telefon Logo Samsung Telefon 6 yıl önce

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler