Samsung IMEI Numaram Silinmiş!

Sait Sait6 yıl önce

İthalatçı firma garantili telefonumu daha kısa sürede yapılması için Eskişehir Samsung servisine verdim dokunmatiğinde sıkıntı vardı ve ön panel değişti. Telefonumu verirken sadece bu problemi vardı ancak telefonu Samsung'tan aldım evime geldiğimde , sim kart okumadı ve telefonum sıfırlanmış hiç bir şekilde güncelleme vs yapılmıyordu.

IMEI numarası silinmiş telefonumun ve null yazıyor. Bunu Samsung'a götürdüm böyle bir sorun yoktu . Verirken telefonum çalışıyordu dedim. Bunu aldığınız yere götürün onlar yapsın dediler. Ve şu an telefonumu yapmıyorlar. Bununla ilgilenilmesini ve telefonumun benim verdiğim zamanki gibi çalışıyor olmasını istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Samsung Telefon Logo Samsung Telefon 6 yıl önce

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler