09 Mayıs 2013 #1786924

Samsung İlgisiz Davranış Sergiliyorlar!

Telefonumu hiç açılmama sebebi ile servise gönderdim. Yaklaşık 10 gün sonra tamir edildiği söylenip tarafıma gönderildi. Telefon geldiğinde hiç açılmıyordu ve geldiği gün tekrar servise gönderdim. Bu sefer serviste 30 gün kaldı ve 30. günde tamir edildiği söylenip tekrar tarafıma gönderildi. Gelen telefon yine hiç bir şekilde açılmadı ve tekrar servise gönderdim.


Samsung firmasına bu uygulamayı anlattığımda tekrar servise gönderin diyor. 6 kere bozulmaz ise -ki yazılım arızaları sayılmaz- değişim olmaz diyor.Bu tamamen sattım sen basının çaresine bak demenin yeni yolu olmuş.Bu ilgisizlik ile konuyla ilgileniyoruz demeleri de hiç samimi değil.

Serkan 62 Okunma

Cevaplar

  • Serkan17 Mayıs 2013

    Bilgilendirme dedikleri biz anlamıyoruz konudan servis anlar. Başınızın çaresine bakın diyorlar. Yetkisi olan bir muhattap bulamıyorsunuz.

  • Samsung Telefon Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön