27 Mart 2013

Samsung İçerik Sağlayıcı Yanıltıyor!

Ben Samsung 5610k cep telefonu aldım ve içinde başarı firmasının yüklediği oyun programları vardı. okuma yazma bilmeyen bir çocuk bile oyun şifresi isteyebiliyor ve bu şifre gelir gelmez telefon açıyorum ( 4440100 ).

Oyun şifresini kullanmadığımı ve bu işlemin iptalini istememe rağmen kabul etmediler. bu işin bu kadar kolay olmamasını söyledim ama dikkate almadılar. halkı yanıltmak bu kadar basit ve kolay olmamalı. bunu yapan başarı firması ve buna destek veren Samsung.

Ensar 65 Okunma

Cevaplar

  • Ensar17 Nisan 2013

    arandım ama hiç bir çözüm üretilmedi. yanı kısacası yalandan yere arandım. aynı şeyleri tekrarlıyorlar. kullanmadığım bir oyunun parasını benden aldılar. ömrüm boyunca bir daha samsung almayacağım ve gücüm yettiğince de kimseye aldırmayacağım.

  • Samsung Telefon Temsilcisi28 Mart 2013

    1709864 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön