22 Ocak 2014 #2250594

Samsung İade Yapmamakta Israrcı

2156491 numaralı şikayetimde belirttiğim Samsung cihazı aynı servise 5.defa götürdüm. Ücret iadesi istediğimi 4.serviste belirtmeme rağmen cihaza sistem atılıp "sorun yok" ibaresiyle işleme alınmadan iade edilmişti. Şu aşamada garanti koşulları çerçevesinde para iadesi yapmaları gerekirken halen daha cihaz bedelini iade etmemekte ısrar etmekteler.


Prosedür : "Ücret iadesi/Değişim yapılabilmesi için ; 1 yıl içerisinde yetkili servise 4 kere 2 yıl içerisinde 6 kere gönderdiğiniz taktirde değişim ve iade hakkına sahipsiniz." Ben ise 2013 Temmuzdan beri 5.defa servise götürdüm, 2 defa anakart değiştirildi, bu sefer de parça değişimi için bekletilip süreç uzatılıyor.

Fevzi 94 Okunma

Cevaplar

 • Fevzi26 Ocak 2014

  Samsung firması bu şikayetimdeki cihazın sorunu ve soruna bakış açıları, değerlendirmeleri, yasal hakkım olmasına rağmen çözüm üretmemeleri üzerine kesinlikle benim açımdan bitmiştir. Pazartesi günü hukuki süreci başlatacağım.

 • Fevzi24 Ocak 2014

  Bana telefonda iletilen bilgi ile servis merkezinin takındığı tavır çok farklı. Cihazımın 3.defa anakart değişimi yapılıyor. Bunun yanında 4 parçası daha değişime tabi tutulmuş. Daha fazla uğraştırmayın lütfen ve paramı iade edin.

 • Samsung Telefon Temsilcisi23 Ocak 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Telefon Temsilcisi23 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön