18 Ocak 2014 #2242554

Samsung İade Talebini Red Etti

Daha 6 aylık Samsung S3 Mini telefonum 4 defa Samsung yetkili servisleri tarafından onarıldı. İade işlemleri için başvurduğumda Samsung genel müdürlüğü 4 rapordan birini hep inkar ediyorlardı; 4 değil 3 defa onarım görmüş diye. Formları kendilerine göndermeme rağmen inkar ediyorlardı ve nihayet artık inkardan vazgeçip 4 raporumu da kabul ettiler ama buna rağmen iade işlemlerim başlatılmıyor.


Bu konuda Sikayetvar.com 'daki şikayetlerimden dolayı sözde çözüm için arayan Samsung yetkililerinin bana aktardıkları şey: "İade talebiniz Samsung genel müdürlüğü tarafından 4 rapora rağmen bilinmeyen, belirtilmeyen bir gerekçe ile reddedilmiş." Kimi kandırıyorsun Samsung? Ne yapmaya çalışıyorsun Samsung?

Serkan 310 Okunma

Cevaplar

 • Serkan24 Ocak 2014

  Yasal haklarımı da senden çook daha iyi biliyorum yassl hakkımı kullanmayı da. Senin aklına ihtiyacım yok. Senin yüzünden Boşuna zaman kaybım olacağı için gerçekten üzülüyorum.

 • Serkan24 Ocak 2014

  verdikleri cevaba bak hele. "haklisin yasal hakkini kullan". sen busun iste samsung

 • Samsung Telefon Temsilcisi24 Ocak 2014

  2242554 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Serkan23 Ocak 2014

  ne oldu samsung gerekli incelemelerin sonucu. müşteriye açıklama yapamadın da mı sustun ! yapamazsın da zaten bunu sende biliyorsun.

 • Samsung Telefon Temsilcisi18 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön