16 Eylül 2013 #2013642

Samsung İade Talebimi Yerine Getirdi!

Turgutlu Teknosa bayiinden aldığım Samsung S3 marka cep telefonum arızalı çıkmıştır. Arıza gerekçem belirtilere ürün talep formu Manisa'da bulunan Kontral Elektronik Samsung teknik servisine gönderilmiştir. Şikayetimle alakalı olmayan yazılım yüklemesi yapılıp tarafıma gönderilmiştir. Üründe herhangi bir değişim olmamış, ürün tekrar teknik servise gönderilmiştir.


Ürünün iadesi talep edilmiş ve hiçbir şekilde telefona müdahale yapılmaması istenmiştir. Kontral Elektronik müşteri istemini dikkate almamış ve kendi istediğini yapmıştır. Kontral Elektroniğin müşteri oyalama taktiği olduğunu. Benim gibi aynı şikayette bulunan şahıslardan öğrendim ve aynı şey bana da yapılıp 30 günüm doldurtuldu.

Aynur 111 Okunma

Cevaplar

 • Aynur21 Eylül 2013

  müşteri temsilciliğinizdeki arkadaşlarımız sağolsunlar ilgililer. yönlendirmeye çalışıyorlar kendilerince. fakat onların da bir yerde tıkanıyor yardımı. bizi dinleyip not almaya çalışıyorlar çözüm bulmaya çalışıyorlar. ama o anlık telefon konuşmasıyla kalıyor bunlar. telefonu teknik servise ilk verdiğim günden beri müşteri hizmetleriyle iletişim içindeyim. herhangi bir saygısızlıkları olmadı.çok güler yüzlü ve çözüm odaklı olmaya çalışıyorlar. ama en büyük sıkıntı onların da bir yetkisi yok. manisa kontrel elektronikten şikayetçi olduğumu ürürünüzü kötülediklerini müşteriye gereken önemi vermediklerini belirttim not aldılar mail attıklarını söylediler fakat samsungun teknik servislere bir müdehalesi olamadığını gördüm. manisadaki teknik servisle çalıştığınız sürece ürünleriniz hakkında şikayet almaya emin olun devam edeceksiniz. ben bana yapılan muameleden hiç hoşlanmadım. benimle beraber hoşlanmayan çok kişi var. sizinle yakın zamanda iletişime geçeceklerdir emin olun. saygılar.

 • Samsung Telefon Temsilcisi20 Eylül 2013

  2013642 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

 • Aynur18 Eylül 2013

  gerekli inceleme yapıldığı yok. taleplerim yerine getirilmedi. ben artık tüm basın kanallarını kullanacağım ve yurt dışına mail atmaya başlayacağım. şikayetimi ve samsungtan olan memnuniyetsizliğimi her kanala ileteceğim.

 • Samsung Telefon Temsilcisi17 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Aynur17 Eylül 2013

  Teknosa Bayiinden 10 Agustos 2013'te aldığım Samsung S3 marka cep telefonu arızalı çıktı.Şikayetim dolayısıyla ürün Samsung Manisa Teknik servisine gönderildi.Sorunun yazılımsal olduğu söylenip yazılım yüklemesi yapıldı.Fakat ürün elime geçtiğinde aynı şikayetim devam etmekteydi.Samsung müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmeler sonucu ürünün iadesi talebinde bulunmam gerektiği ve ürüne müdehalede bulunulmaması istemi yapmam söylendi.Teknik servis talebimi dinlememiş ve yine yazılım yükleyip telefonu geri göndermiştir.Üründe herhangi bir değişim olmadığı için gönderimde bulunulmuş fakat müşteri isteği dinlenilmemiştir.Teknik servis 30 günümü doldurttu.Şikayetim ve talebim ciddiye alınmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön