27 Şubat 2013

Samsung İade Almak İçin Orjinal Kutusu İsteniyor!

Daha önceki şikayetten sonra ve öncesinde müşteri temsilcilerinizle görüşmelerimde iade hakkımın doğduğu anda orijinal kutusu isteneceği söylenmedi neden şimdi böyle sorunlar çıkarıyorsunuz.
Şu zamana kadar ürünün iadesi için uğraştırıyordunuz şimdi de iade hakkım doğdu ve gereksiz yere mazeretler bulmaya başladınız. Garanti belgesi, fatura tamam gerekli peki ya ürünün kutusu ne demek. İnsanlar ürünün bozuk çıkacağını nereden bilecekler de 2 yıl boyunca o boş kutuyu saklayacaklar. Bu nasıl bir anlayıştır siz insanlara yardımcı olmak için mi varsınız sattığınız ürünlerle kendinizden pişman ettirmek için mi.

Okan 130 Okunma

Cevaplar

  • Okan03 Mart 2013

    Samsung'a bu kaçıncı mesaj atışım, o kadar sorun çıkardınız ki şimdi de sizin servisiniz ürünümü hasarlı gördüğü için kabul etmiyor. Ürünümü sağlam olarak her zamanki gibi paketleyip 7. kez iade için servise gönderdim ve ürünün kutusunda bir hasar yok dolayısıyla kargonun bir hatası görünmüyor ve ekteki fotoğrafı görünce şaşkına uğradım sağlam gönderdiğim ürün ancak açılarak bir hasar görmüşki bu durumda. Yetkili servisinize gerekli yaptırımda bulunun artık destek bilişime ve size dert anlatmaktan bıktım usandım! Neden bir ürün böyle bir hasarı kutusundan almaz ve sadece ürün alır ? 11 MART'TA ÜRÜNÜN 1. YILI DOLUYOR İADE HAKKIM ELİMDEN ALINIRSA ARTIK SİZ DÜŞÜNÜN GERİSİNİ!!!! (Kargo firması ürünün kutusunda hasar olması durumunda gerekli işlemleri yapacaktı fakat ürünün kutusunda hata olmadığı için kargo üstlenmiyor üründe meydana gelen hasar zaten ürün kutudan çıkarıldıktan sonra meydana gelebilecek bir hata ve servis bu yükümlülükten kaçıyor !)

  • Samsung Telefon Temsilcisi27 Şubat 2013

    1656780 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön