22 Şubat 2013

Samsung Hep Müşteriyi Suçlu Gösteriyor!

Samsung marka cep telefonumu 3. kez garanti kapsamında servise gönderdim. İlki sorunsuzdu ancak ikincide belgeleri göndermiş olmama rağmen faturası yok vs. dediler , sonrasında yoğun bir telefon trafiği sonucunda kutudaki belgeleri görüp(!), tamiri yaptılar.

Bu defa da tam gönderirken düşündüğüm gibi yine bahane buldular. akıllara ziyan bir gerekçe ile. Telefona sıvı teması olmuş, garanti kapsamında değil, 240 TL tamir ücreti. Telefona sıvı teması olmadı diyorum.

"Servis böyle dediyse biz ona itibar ederiz, onun dediği bizim için doğrudur" diyor Samsung müşteri hizmetleri(!) ve Danıştek Yetkili Servis Çağrı Merkezi. Başka bir anlatımla müşteri suçlu.

Halit 84 Okunma

Cevaplar

 • Halit10 Aralık 2013

  Samsung, bir daha ASLA!!!

 • Halit26 Şubat 2013

  1649124 nolu şikayetim üzerine Samsung çağrı merkezinden arandım. İlgilenir gibi yaptılar.Ertesi gün tekrar aradıklarında ise yine en başa döndük. Müşterileri yanıltmak ve sanki tüm şikayetlerle ilgileniyor gözükmek için kurulmuş basit bir düzen . Ve tabi ki bir daha asla Samsung markalı ürün almayacağıma yemin ediyorum. Etrafımdaki tüm tanıdıklarımla da bu durumu paylaşacağımdan kuşkunuz olmasın. Tabi öncelikle bu konuyu hakem heyetine taşıyacağım.

 • Halit26 Şubat 2013

  samsung sadece aradı ve ilgilenileceğini söyledi. Bir gün sonra da arayıp yine tamir ücreti istedi. Evimdeki elektronik aletlerin büyük çoğunluğu samsung idi. Bu vesile ile samsung'u tanımış oldum. Bundan sonra kozumuzu Tüketici Hakem Heyetinde paylaşacağız...

 • Samsung Telefon Temsilcisi25 Şubat 2013

  1649124 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili bilgi alınarak, yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Konunun takibi için Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön