28 Mayıs 2014

Samsung Hakem Heyetinin Kararına Uymuyor

2012 yılında almış olduğum Samsung Galaxy Ace cihazım 28-12-2012'de orta tuşu basmadığı için Bursa Korupark Tropik İletişime verilmiş, fakat geri geldiğinde ana kartına müdahale edildiği söylenip ücret talebinde bulunulmuştur. Kabul etmediğimiz için 4 kere gittikten sonra tüketici hakem heyetine başvurduk.


Hakem heyeti kararı bilirkişinin onayıyla lehimize ücret iadesi çıktı ve cihazı Bursa Yetkili Servisi Abc İletişime 18-11-2013'te bıraktık. Aradan bu kadar zaman geçtikten sonra bana cihazın içinin kötü durumda olduğunu ve ücret iadesi yapılamayacağı söylendi. Cihazım 1,5 seneye yakındır servislerde. Karar neticesinde mağduriyetimin giderilmesini, aksi takdirde icra yoluna başvuracağımı bildiririm.

İsmail 782 Okunma

Cevaplar

  • İsmail15 Temmuz 2014

    Samsung benim sikayetime cozum uretmek yerine beni suclamistir.

  • Samsung Telefon Temsilcisi29 Mayıs 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön