16 Ocak 2014

Samsung Genel Müdürlük Sorunumla İlgilenmiyor!

25.11.2013 tarihinde Kayseri'de bir Avea merkezinden 2.200 TL'lik Samsung Not 3 ve artı 800 TL'lik bir Samsung Gear aldım. Telefonumun teknik bir sorundan dolayı değişimi onaylandı benim haberim olmadı hadi değişimi onaylandı temin edelim dedik genel merkezde beyaz rengi yokmuş. Siyahını yollayalım mı diye sormaları tam 10 gün aldı. Hadi benim aldığım renkteki telefonu temin edemiyorsunuz parasını havale edin dedik bu gün yine kendi çabalarımla öğrendiğime göre şubatın son haftasına gün vermişsiniz. Benim bütün işlerim dış seyahatlerim aksadı ve neredeyse iş ilişkilerim bozuldu ve yıllardır tutkunu olduğum bu marka bana sorun yaşattı.

Emre 189 Okunma

Cevaplar

  • Emre24 Ocak 2014

    27.02.2014 tarihinde tam 30 gün olacak cep telefonumu servise yollayalı hala daha bir haber yok telefonumdan. Ben biraz daha müşteri memnuniyeti sağlamanızı bekleyemeyeceğim çünkü bunun adına hiç bir çözüm bulmuyorsunuz sadece arayıp kusura bakmayın gibi bahaneler üretiyorsunuz. Sizden gelecek iadeyi bekleyecek olsaydım şuan hiç bir işimi halledemez olurdum. Hem piyasaya teknik bakımdan arızalı cep telefonunu bırakın hemde müşteriniz bu ürüne güvenip aldığında onu 30 gün gibi bir süre mağdur bırakın gerçekten yazık!

  • Samsung Telefon Temsilcisi20 Ocak 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi16 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön