28 Ağustos 2013 #1981197

Samsung Garantili Cihazımın Onarımı Yapmıyor!

Durup dururken açılmamaya başlayan ve olduğu yerde çalışmıyorken bile ısınan ,Samsung Galaxy S2 telefonumu üçüncü kez Başarı Servis Kadıköy'e üretici garantili onarım için teslim ettim. Daha önce yetkisiz kişiler tarafından müdahale edildiğini dolayısıyla onarım için 430 TL ücret ödemem gerektiğini söylediler.


Kabul etmeyip bu müdahalenin ne olduğunu sorduğumda ; bana bir kaç elektronik devre fotoğrafı gösterip, bu sizin telefonunuz, şurasıyla oynanmış burasıyla oynanmış, isterseniz yasal haklarınızı kullanabilirsiniz şeklinde laubali bir tavırla cevap verdiler. Bu fotoğraflar benim telefonumun mu? Sözde bu işlemi Başarı'nın yapmadığını nereden bilebilirim? Başarı ve Samsung'dan şikayetçiyim.

Gökay 114 Okunma

Cevaplar

 • Gökay12 Eylül 2013

  Samsung mu? Uzak durun.

 • Gökay12 Eylül 2013

  Samsung tarafından yönlendirildiğim Destek Bilişim adlı firmaya cihazımı teslim ettim. Konuyla ilgili benimle görüşen, telefonumu buraya teslim ettiğimde bilgi vereceğim kişi olan Birkan Bey'e bir türlü ulaşamadım. Bugün Destek Bilişim'den gönderilen mesaja göre 424,81TL ödemeden cihazım onarılmayacak. Buradan bütün başıma gelenlerin sorumlusu Başarı Teknik Servis ve müşterisini sahiplenmeyen Samsung hakkında ilgili makamlara suç duyurusunda bulunacağımı bildirmek istiyorum.

 • Samsung Telefon Temsilcisi31 Ağustos 2013

  1981197 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Telefon Temsilcisi28 Ağustos 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön