24 Ocak 2014 #2254888

Samsung Garantili Cihazımın Entegresi Koptu

18/05/2012 yılında aldığım Samsung Gt-6102 marka cep telefonum 11/01/2014 tarihinde şebeke arızası yaptı. Cihazımı ertesi gün yetkili (Ebru Elektronik) servise bıraktım.


Cihazımın 1 hafta sonra durumunu öğrenmek istediğimde cihazımda yetkisiz müdahale olduğunu ve garanti kapsamı dışında 290.00 TL masrafı olduğunu bildirdiler. Telefonumu almak ve detaylı bilgi almak için servise gittim. Bana aynı bahaneleri söyleyerek başlarından savdılar.


Durumu Samsung Müşteri hizmetlerine bildirdim. Bana cihazımı başka bir serviste inceletme mi söylediler. Dedikleri gibi yaptım bu servis yetkisiz müdahale olmadığını söyledi. Ancak çizik bile olmayan telefonumda darbe olduğunu 70.00 TL olacağını söylediler.

Zafer 83 Okunma

Cevaplar

 • Zafer29 Ocak 2014

  sorunumu çözmek için arayan müşteri temsilcisi benden daha gergindi. garantisi devam eden darbe almayan cihazıma ve bana iftiralar atarak SAMSUNG markasını ayaklar altına aldılar. Kıasaca cihazımın entegresinin neden,nasıl koptuğunu açıklayamadılar. Zararımı karşılamadılar.

 • Zafer27 Ocak 2014

  Garanti kapsamı konusundaki bililemdirmeleriniz için teşekkür ederim. Ancak beni öğrenmek istediğim. sizin servisleriniz tarafından 2 farklı rapor verildi. Biri iftiraatarak(yetkisiz müdahale)digeride darbe almıs diyerk baslarından savdılar. Birde darbe aldığını saydığım telefonun entegresinin kopmasının normal bir sey olmasımı.

 • Zafer27 Ocak 2014

  Samsung m.hizmetleri aradı ancak m.hizmetleri yetkilisi benden daha fazla gergindi. Kısaca entegremin nasıl koptugu hakkında bilgi veremediler. Onerdikleri yöntem kendi bünyelerindeki baska servise sormaktı.bence cok guvenli bir geri bildirim olacagını soyledim. Bana istediğin yere şikayet etmekte özgür olduğumu söyleyip telefonu kapadı.

 • Samsung Telefon Temsilcisi26 Ocak 2014

  Sayın ilgili, Kullanıcımız adına yetkili birimler ile irtibata geçilmiştir. Kullanıcımızın cihazı garanti haricidir. Ürünün, kullanım kılavuzuna aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar, garanti kapsamı dışındadır. (Garanti kapsam dışı kalan cihazlar için ücretli bakım onarım desteği verilmektedir) Garanti harici durumlar, standart olarak tüm üreticilerde aynı şekilde uygulanmaktadır. Samsung Electronics olarak, sadece yetkili teknik servislerimizin vermiş olduğu raporlar doğrultusunda bilgi verebilmekteyiz. Yetkili teknik servislerimiz, cihazınızda garanti harici bir durum ile karşılaştı ise, farklı bir işlem tarafımızdan yapılamamaktadır.İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Telefon Temsilcisi25 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön