04 Ağustos 2014
Yorum Yap
#2601639

Samsung Garantili Cihazdan Fahiş Ücret İstedi

14.08.2014' te aldığım ve hiç sorun yaşamadığım Samsung S4 cep telefonumda 2 gece öncesine kadar hiç bir sorun yoktu, ancak sabah kalktığımda çalışmadığını görüp hemen servise götürdüm ve şikayetimi bildirdim. Ertesi gün bana anakart sorunu olduğunu garanti kapsamına girmediğini söylediler.


Anakart değişimi için ise o kadar yüksek bir fiyat söylediler ki (800 tl civarında) bu bana çok fazla geldi ve ben bu fiyatı ödemek istemedim. Ordaki arkadaş daha açılmıyor dediğim gibi ücretli olur dedi. Bir dünya para verip aldım zaten bir de garantisi daha bitmemişken bir daha para ödemek istemiyorum. En kısa süre içerisinde sorunuma çare bulunmasını istiyorum çünkü bu sorun benden kaynaklı değil.

Aynur Aynur 1.677 Okunma

Cevaplar

 • Aynur15 Ağustos 2014

  4.08.2014' te aldığım ve hiç sorun yaşamadığım Samsung #s4 cep telefonumda 2 gece öncesine kadar hiç bir sorun yoktu, ancak sabah kalktığımda çalışmadığını görüp hemen servise götürdüm ve şikayetimi bildirdim. Ertesi gün bana anakart sorunu olduğunu garanti kapsamına girmediğini söylediler. Anakart değişimi için ise o kadar yüksek bir fiyat söylediler ki (800 tl civarında) bu bana çok fazla geldi ve ben bu fiyatı ödemek istemedim. Ordaki arkadaş daha açılmıyor dediğim gibi ücretli olur dedi. Bir dünya para verip aldım zaten bir de garantisi daha bitmemişken bir daha para ödemek istemiyorum. En kısa süre içerisinde sorunuma çare bulunmasını istiyorum çünkü bu sorun benden kaynaklı değil.

 • Samsung Telefon Temsilcisi13 Ağustos 2014

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Aynur09 Ağustos 2014

  14.08.2014' te aldığım ve hiç sorun yaşamadığım Samsung #s4 cep telefonumda 2 gece öncesine kadar hiç bir sorun yoktu, ancak sabah kalktığımda çalışmadığını görüp hemen servise götürdüm ve şikayetimi bildirdim. Ertesi gün bana anakart sorunu olduğunu garanti kapsamına girmediğini söylediler. Anakart değişimi için ise o kadar yüksek bir fiyat söylediler ki (800 tl civarında) bu bana çok fazla geldi ve ben bu fiyatı ödemek istemedim. Ordaki arkadaş daha açılmıyor dediğim gibi ücretli olur dedi. Bir dünya para verip aldım zaten bir de garantisi daha bitmemişken bir daha para ödemek istemiyorum. En kısa süre içerisinde sorunuma çare bulunmasını istiyorum çünkü bu sorun benden kaynaklı değil.

 • Samsung Telefon Temsilcisi04 Ağustos 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler