28 Şubat 2013

Samsung Garanti Sistemi!

2 hafta önce Bimeksten Samsung s3 mini satın aldım. 1-2 gün sonra telefon kendini resetlemeye başladı. Servisi, sorunun açık uygulamalardan kaynaklandığını söyledi. 2 gün sonra dokunmatik ekran fonksiyonunu yitirdi, ekran yeşile dönmeye başladı. Denizli Turgut elektronik servisine yolladım telefonu.


Bir-iki gün sonra 'işleminiz tamamlanmıştır' diye mesaj geldi. Bir gün sonra arayıp, cihazda sıvı temasının bulunduğunu, sorunun kullanıcı kaynaklı olduğunu ve anakart ile ekranın 550 TL karşılığında değiştirileceğini söylediler.Şok oldum, Neredeyse telefonun sıfır fiyatı.Halbuki; anakart ve ekranın değiştirilmesini gerektirecek bir sıvı teması olmadı telefona. Ne yapacağımı bilmiyorum.

Cetin 121 Okunma

Cevaplar

  • Cetin04 Mart 2013

    2 hafta önce Bimeksten Samsung s3 mini satın aldım. 1-2 gün sonra telefon kendini resetlemeye başladı. Servisi, sorunun açık uygulamalardan kaynaklandığını söyledi. 2 gün sonra dokunmatik ekran fonksiyonunu yitirdi, ekran yeşile dönmeye başladı. Denizli Turgut elektronik servisine yolladım telefonu.Bir-iki gün sonra 'işleminiz tamamlanmıştır' diye mesaj geldi. Bir gün sonra arayıp, cihazda sıvı temasının bulunduğunu, sorunun kullanıcı kaynaklı olduğunu ve anakart ile ekranın 550 TL karşılığında değiştirileceğini söylediler.Şok oldum, Neredeyse telefonun sıfır fiyatı.Halbuki; anakart ve ekranın değiştirilmesini gerektirecek bir sıvı teması olmadı telefona. Ne yapacağımı bilmiyorum.

  • Samsung Telefon Temsilcisi28 Şubat 2013

    1656981 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön