07 Mayıs 2013

Samsung Garanti Kapsamındaki Telefona Servis İlgilenmiyor!

07-09-2012 tarihinde Samsung GT-N7000 telefon aldım. Bir süre cihazımın ekranında titremeler, bir işlem yaparken diğer menülerin alt ekrandan silik olarak görünmesi(kaybolmaması), cihaz bataryasını dolu gösteriyorken birden boş görünmesi, cihazın kendiliğinden açılıp kapanması gibi sorunlar göstermeye başladı. Telefonu servise gönderdik.

Servisten( Samsung Bakırköy servisi) şu cevabı verdi:Sıvı temaslı cihaz. Ana kartın değişmesi gerekiyor. 200 tl ücret gerekli. Cihazımın sıvı teması varmış herhalde suya düşürdüğümü idda etmeye çalışıyor. Böylece para alacaklarınız düşünüyorlar. Telefonumu tarafsız bilir kişi incelsin, haklı çıkarlarsa her türlü cezaya razıyım.

Akbaş 86 Okunma

Cevaplar

  • Akbaş26 Mayıs 2013

    Bakırköy yetkili acentaya gönderdiğimiz telefon servis tarafından cihazın içine sıvı kaçmış deyip kullanıcı hatası dediler.Cihazın tamiri için 200 tl talep ettile.Atfedilen suçlamaları kabul etmedik. Başka bir yetkili teknik servise cihazı teslim ettik ve cihaz tamir edildi. Şimdi soruyorum bu nasıl bir hizmet anlayışı? Bu durumu müşteriyi bilinçli bir şekilde yanıltıp haksız ücret talep etmektir. Bu konuyu adli makamlara taşıyıp maddi ve manevi tazminat davası açmayı dşünüyorum. Saygılaarımla.

  • Akbaş11 Mayıs 2013

    Yakın ilginiz beni çok memnun etmiştir.Bu noktaadan sonra servistem alacağım telefonumla ilgili iyi haberler beklemekteyim. Saygılarımla.

  • Samsung Telefon Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi  

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön