06 Haziran 2013
#1836419

Samsung Garanti Dışı Diyerek Geri Çevirdi!

02/06/2013 tarihinde Migros dan Samsung galaxy s 4 marka cep telefonu aldım. cihaz aynı günü akşamında otomatik olarak güncelleme indirdi. sonrası da telefonun en önemli fonksiyonu olan kamerası hata vermeye başladı. kamera acil aldığı için telefonu resetledi.


Fabrika ayarlarına dönünce düzelir umuduyla ama sonuç değişmedi. bende telefonu Samsung teknik servisine götürdüm ancak cihazın yurt dışı girişli olduğunu ve onarım halinde garanti kapsamına girmeden ücretli olarak bakılacağını söyleyerek geri gönderdiler.


İki günlük cihaz bozulmaz değil ama bana kalırsa çok basit bir hatayı düzeltmeden servis yetkilisinin beni geri çevirmesi hiç hoş değil.

Sinan Sinan 424 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi06 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

Ziyaretçi Yorumları