Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Samsung Galaxy Watch 5 Kullanamıyorum

profile
10 Mayıs
1.130

Samsung Galaxy Watch 5 tüm özellikleri kullanamıyorum. Samsung ® elimizdeki ürünü tam kullanmamızı engelliyor. Yeni ama başka marka telefonum var. Samsung health monitor kuramıyorum Android sürümü desteklenmesine rağmen saatin can alıcı özellikleri kullanım dışı. Samsung çözüm bekliyorum.

Samsung Telefon Logo
10 Mayıs 12:42

Benzer Şikayetler

1

Samsung Telefon Arka Kamera Durduruldu Hatası

profile
5 gün önce
228

Samsung Galaxy m32cep telefonu 64 MP kamera sekmesine aldığım zaman durduruldu hatası veriyor ve kamera donuyor. Başka modda aldığımda çalışıyor, sadece 64 MP aldığımda donuyor güncelleme öncesi böyle bir sorun yoktu sorunumun çözülmesini istiyorum...

1

Samsung Galaxy Watch 6 Pil Sorun

profile
1 hafta önce
248

Merhaba 4 Eylül cuma günü aldığım Samsung Galaxy watch 6 saatim tasarruf modunda 12 saat pil ömrü görünüyor. 1 günü çıkarmıyor. Bu durumdan dolayı çok mağdurum. Samsung markasına güveniyorum. Bu konuda acil desteğinizi ve Yardımlarınızı rica ediyorum.

Samsung Galaxy Watch 6 Pil Sorun

Samsung Telefon A52 Ekran Gitti

profile
1 hafta önce
230

Samsung Galaxy A52 marka telefonum karıncalanma oluyor, açılmıyor. Ekran işlevini kaybediyor. Yeniden başlatınca karıncalanma yeniden oluyor. Telefonu alalı bir sene oldu. Ek olarak ekranın resmini ekliyorum, telefonu asla düşürmedim zedelemedim elimde kullanırken bir anda gitti

Samsung Telefon A52 Ekran Gitti

Samsung Telefon Ekranda Kendi Kendine Olu Piksel Çıkması

profile
2 hafta önce
103

Merhaba, benim telefonumda olu pikseller çıkmaya başladı. Telefonumda hasar yok, düşme de olmadı ve garantisi de yok. Ekranı 1-2 ay önce değiştirdim. Şimdi bir anda 7 adet olu piksel çıktı. Lütfen bana yardım edin. Marka: Samsung Galaxy m20cnjcjcjcjcjcjnnnnnv.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Samsung Telefon Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 26 dk
Benzer Şikayet Yaz