10 Temmuz 2014 #2556916

Samsung Galaxy S5 Aşırı Isınıyor!

Samsung Galaxy S5 cihazını 2 haftadır kullanmaktayım.Kullanmaya başladığım günden bu yana hem şarj aletinde hemde telefonda aşırı derecede ısınma mevcuttur.Online Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde KVK teknik servisine inceletmek üzere bırakmam gerektiği söylendi.Azamı 20 iş günü onarım süresi olduğu belirtildi.


Sıfır almış olduğum bir cihazda onarım kesinlikle söz konusu olamaz.Çünkü problem kullanıcı değil imalat sorunudur.Ayrıca serviste geçecek süre zarfında yedek bir cihaz verilmesi gerektiği kanısındayım.Firma ise bu konuda ancak asgari 10 iş günü tamir süresi olduğunda karşılayabileceğini söylemektedir. 10 yıldan uzun süredir Samsung kullanıcısıyım ve ilk kez sorun yaşıyorum.

Esra 5.832 Okunma

Cevaplar

  • Esra04 Ağustos 2014

    Halen bir ilgilenme, e-posta, arama, çözüme yönelik bir yaklaşım yok. Samsung için büyük bir hayal kırıklığı, bundan sonra ne Samsung marka ürün alırım ne de çevreme öneririm !

  • Samsung Telefon Temsilcisi15 Temmuz 2014

    Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi10 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön