13 Eylül 2013
Yorum Yap
#2011097

Samsung Galaxy S4 'ün Metal Çerçevesi Soyuluyor!

Samsung S4 Türkiye'de ilk satışa sunulduğunda , Ankara'dan 2000 TL verip aldım. Daha önce** kullanıyordum . Satıp Samsung s4 aldım ; fakat bin pişman oldum. Metal çerçeve sürekli soyuluyor , üstelik titizlikle kullanmama rağmen. Müşteri hizmetlerine götürsem kesin kullanıcı hatası der. Oysaki nette araştırdım çoğu S4 soyuluyor. Umarım değişime gidilir ve bana dönüş yapılır.

Ceyhan 644 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi19 Eylül 2013

    2011097 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

  • Ceyhan16 Eylül 2013

    Klasik cevap bunlar, tr deki servisin yetersizligi oysaki avrupa ulkelerindeki sorunlarda adamlar ellerinden gelenin fazlasini yapiyorlar...bir daha samsung telefon asla!

  • Samsung Telefon Temsilcisi14 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler