20 Mart 2014

Samsung Galaxy S4 Telefonum Kendiliğinden Kapanıp Açılıyor

4-5 ay önce aldığım Samsung Galaxy S4 telefonum internete bağlanınca kendiliğinden on kez kapanıp açılıyor şarj 0 gösteriyor. Telefonu şarja taktığımda ise şarj eski haline dönüyor. Şarja takmadan kesinlikle açılmıyor. Artık internete hiçbir şekilde bağlanamıyorum. Nete girdiğimde herkesin bu sorunu yaşadığını anladım.

Selma 255 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi30 Mart 2014

    2357214 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

  • Samsung Telefon Temsilcisi20 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön