Samsung Galaxy S4 Orta Tuş Problemi!

Murat Murat6 yıl önce

S4 ü aldıktan 15 gün sonra orta tuşunda boşluk ve tıkırtılar oluşmaya başladı. 25. günü İzmir Başarı servisine götürdüm. Telefonun mekaniğindeki böyle boşlukların normal olduğunu, Samsung yetkilisinin de aynı şekilde onay verdiğini, yapılabilecek bir şey olmadığını söylediler. Bugün 28. gün, 30 günlük süreci dolmak üzere.

Daha öncede birçok Samsung ürünü telefon kullandım, hiç birinde orta tuşunda bu şekilde bir boşluk yoktu. Soruyorum bunun neresi normal. 2000 TL para verilip alınan bir cihazda böyle kusurlar olmamalı, olsa bile telafi edilmeli. Ya da bir daha Samsung ürünleri almamalı.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Murat 6 yıl önce

aman beyler herkese tavsiyem ucuz malzeme ve uyumsuz software sıkıntıları çekmek istemiyorsanız samsung dan uzak durun. 88 çekirdek işlemcisi olsa neye yarar.

profile-icon Murat 6 yıl önce

Orta tuştaki boşluk için sorunsuzdur dendi. Satış sonrası sıfır hizmet. Samsung' dan uzak durun. Telefonu hemen sattım. Iphone 5 aldım.

profile-icon Murat 6 yıl önce

Cihaz ile ilgili herhangi bir bilgi istemediniz. Nasıl incelemeye başladınız? Otomatik mesaj sanırım bu.

Samsung Telefon Logo Samsung Telefon 6 yıl önce

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler