17 Ekim 2014

Samsung Galaxy S4 Ekran Sorunu!

Çalışma masamda bulunan telefonumdan bildirim gelince elime aldım. Tuş kilidini açtıktan sonra ana ekran birden sarı çizgiler halinde aşağı yukarı akmaya başladı önce sarı açıldı sonra koyu sarı ve sonrasında tamamen karardı. Ekrandaki kayma yaklaşık olarak 1 dakika sürdü. Telefonum açık fakat herhangi bir görüntü yoktu. İzmir Çankaya da bulunan Destech Samsung servisine telefonumu götürdüm. F03103425 numaralı bildirim kaydı oluşturuldu. Kullanıcı hatalı olduğunu düşme ve darbelerden dolayı bu hale geldiğini ve bana maliyetinin 482 tl olacağı söylendi.
Sorunumun acilen garanti kapsamından çözülmesini talep ediyorum. Aksi halde Tüketici Hakem Heyetine başvuracağımı bilgilerinize sunarım.

Emirhan 2.596 Okunma

Cevaplar

 • Emirhan26 Ekim 2014

  Anlayamadığım nokta şu; şikayet hattı oluşturuyorsunuz incelemeye alındı diyorsunuz fakat şikayetci olduğum servisin kararları bizim için esasdır diye geri dönüş yapıyorsunuz madem ki servisin verdiği haksız kararın arkasında duracaksınız niçin şikayet hattı oluşturuyor sunuz? Sorun zaten benden kaynaklanmış olsa hak arama talebinde bulunmam. Yazık..

 • Emirhan26 Ekim 2014

  Gerçekten benden kaynaklanmış olan bir hata olsa hak arama talebinde bile bulunmam neyse ücreti verir yaptırırım beni üzen haksız yere ücret talep ediliyor olması. Telefonda ki hata kullanıcıya bağlı tutuluyor. Şikayet hattı oluşturuyolar konu hakkında yardımcı olamayız diyolar. Samsung benim için bitmiştir.

 • Samsung Telefon Temsilcisi19 Ekim 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Telefon Temsilcisi17 Ekim 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön