16 Şubat 2013

Samsung Galaxy S3 Kasa Çatlama Sorunu!

Ekim ayı sonunda tavsiye üzerine Galaxy S3 cep telefonu aldım. Yaklaşık 2 ay sonra telefonun sağındaki kilit tuşunun yanında kendiliğinden ufak bir çizik oluştu. Cebimde olmuştur diyerek fazla önemsemedim. Fakat gün geçtikçe çizik boydan boya bir çatlağa dönüştü.


Telefonumu bir kere bile düşürmedim. Forumlarda da bu sorunu yaşayanların yorumlarını okudum. Tam bununla ilgili olarak telefonumu garantiden yapılması ümidiyle servise götürmeyi düşünürken telefonumun sağ üst köşesinde boya kalkması oluştu.


Bu boya kalkması yüzünden servisin, telefonunuzu düşürmüşsünüz ondan çatlamış diyecek olmasından korkuyorum.

M.gökhan 1.746 Okunma

Cevaplar

  • M.gökhan22 Şubat 2013

    Kendileri bana bugün ulaştılar. Kalitesi bence artık tartışılır bir telefon yüzünden elimde bütün gün kendilerini bekleyemediğim için üzgünüm. Ve beklenen cevap, bu sorunun garanti kapsamına girmediğini ve ücret karşılığında değiştireceklerini ve ordaki çiziğin çatlağa dönüşmeden önce farkettiğim anda servise gitmiş olmam gerektiğini bana çok güzel bir dille anlattılar. Muhtemelen benim cebimde benim farketmediğim bir durumdan olmuş olduğuna inandırılmaya çalışıldım. Evimde kullandığım 4 tane samsung telefonla ilgili hep kalite problemi yaşarken neden bu telefonu aldığımın kendi saflığım olduğunu anlamış oldum. Samsung S3 gibi bir telefonunun hatasını bile bile bunu üstlenmemesini anlayamadığım gibi, bu telefonu ve gelecek olan S4 modelini almayı düşünen tüm arkadaşlarıma anlatacağım. Facebook'ta 1200 arkadaşı olan birisi olarak durumumu güncellemekten çekinmem. Asıl saygılar bizden Samsung!!

  • Samsung Telefon Temsilcisi18 Şubat 2013

    1635813 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön