29 Mart 2013 #1714485

Samsung Galaxy S3 Ekranı Çatladı!

Samsung Galaxy S3 marka telefonumun ekranı yanlamasına çatladı. Telefonumu doğal olarak Samsung servisine yolladım ve formda herhangi bir düşürme olmadığını belirttim. Samsung servisinde telefonum 3 hafta geçirdi.


Bu hafta süresince herhangi bir telefon veya mail almadım. 3 hafta sonrasında telefonun ekranın, kullanıcı hatasından kaynaklandığını yazan ve ekran değişimi için 650 TL istendiğini ve benden cevap alınamadığına dair değişimin yapılmadığını yazan bir service formuyla geri geldiğini gördüm. Bu kadar başarısız ve ilgisiz bir servis hayatımda görmemiştim.

Utku 307 Okunma

Cevaplar

  • Utku17 Nisan 2013

    Şaka gibi :) Kullanıcı ile görüşülüp bilgilendirme yapmışlar. Evet aradılar ama sadece hiç birşey yapmayacaklarını söylemek için aradılar. Samsung gibi bir şirkete çok yazık:( Dünya çapında bu kadar büyük olan bir şirketin Türkiye temsilciliğinin bu kadar kötü olması gerçekten yazık.

  • Samsung Telefon Temsilcisi31 Mart 2013

    1714485 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön