01 Mayıs 2014 #2426318

Samsung Galaxy Note 3 Kayıt Dışı Kaldı

Galaxy Note II cep telefonumun arıza sebebiyle Samsung servisinde tamir edildi. Servis anakartını değiştirdi ve imei numaram da değişmiş. 1 senedir kullandığım cihazım şu anda yasa dışı gözüküp kullanamıyorum, kaçak telefon konumda. 15 gün önce sorunun çözülmesi için Vatan Bilgisayar'a yazılı başvura da bulundum sonuç çıkmadı.


Defalarca Samsung Türkiye 4447711 no'lu hattı her gün aramama karşılık her defasında da sorunun nereden kaynaklandığını çözüp size döneceğiz diyerek kaç gündür beni telefonsuz bir şekilde mağdur bıraktılar. Samsung servisi anakartı değişen cihazın imei yasa dışı olacağını bildiği halde nasıl bu şekilde teslim edebilir? Son derece sorumsuz ve ilgisizler.

Barış 384 Okunma

Cevaplar

 • Barış24 Haziran 2014

  olumsuz düşüncelere sahibim, ilgisiz firma.

 • Barış05 Mayıs 2014

  son derece ilgisizler.

 • Barış03 Mayıs 2014

  2 milyar lira para verip aldığım telefonum hala kapalı ve kullanamıyorum. o kadar kayıt bırakmama rağmen, ne ilgililenen nede arayan var, ilgileniyoruz demek içinmi arayacak ayrıca, bozduğunuz telefonumu kullanır hale getirin. servis imeisi değişen telefonu nasıl bir müşteriye gönderilebilir. bu ne umursamazlık.

 • Barış03 Mayıs 2014

  bütün bilgilerim güncel nasıl olunur da bana ulaşılamaz. 16 senedir aynı hattı kullanıyorum. samsung işte böyle bir ciddiyette.

 • Samsung Telefon Temsilcisi01 Mayıs 2014

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön