04 Eylül 2013 #1992958

Samsung Galaxy Note 1'de Garanti Sorunu!

Samsung Galaxy Note 1 cihazım bir buçuk ay önce kendi kendine kapanıp şarjı hızla bitmeye başladı. Servise müracaat ettim ve bataryası değişti. İki gün önce akşam cihazımı kapattım ertesi gün açılmadı ve servise gittim. Cihazımı servise verdim. Bu gün bir gün sonra arayıp cihazımın şarj soketinin su dan etkilendiği bilgisi verildi ve garanti kapsamında ki cihazımın tamiri için 124 TL ücret talep edildi.


Ben cihazımın suyla hiç bir teması olmadığını belirttiğimde bana nemden veya terden etkilenmiş olacağı gibi çok akılcı olmayan bir cevap aldım. Bana size vereceğimiz raporla tüketici mahkemesine gidebileceğim söylendi. Cihazın bu kısmı normal şartlardan nasıl etkilenir bu olmamalı.

Alper 127 Okunma

Cevaplar

  • Alper07 Eylül 2013

    Servis hizmetinizi etik kurallara göre verdiğinizi düşünmüyorum. Konu ile ilgili yapıcı hiç bir harekette bulunmadınız. İlgili makamlara baş vurmak niyetindeyim.

  • Alper07 Eylül 2013

    firma servis ağının haksız kazanç sağlamak niyetiyle müşterilerini yanılttığını düşünüyorum. Cihazım işlem görmeden bana teslim edildiği halde sorunsuz çalışıyor. sorunun imalat hatası olduğu kanısı bende ve çevremde arttı.

  • Samsung Telefon Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön