01 Eylül 2014

Samsung Galaxy Ace2 Garantiden Sonra İyice Bozuldu!

Samsung cep telefonum da şebeke problemi vardı. Sürekli şebeke gidiyor telefon çekmiyordu artı sürekli donma oluyor ne arama yapılıyor ne de gelen aramaya yanıt verebiliyordum garantiye gönderdim 1 ay sona garantiden geldi. Telefonda hiç bir problem olmadığını yazmışlar sorunlar olduğu gibi duruyor ek olarakta şimdi benim sesim karşıya gitmiyor.


Kesinlikle görüşme yapamıyorum ve garantiye gitmeden önce böyle bir sorun yoktu biz telefon yapılsın diye gönderdik eskisinden beter oldu. Bundan sonra Samsung almam garanti veriliyor garantide malum sağlam telefonu bozuyorlar tekrar göndersem sorun yok diyecekler kim bilir neler çıkacak daha?

Caner 1.083 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi02 Eylül 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi01 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön