19 Şubat 2013 #1640660

Samsung Ekrandaki Leke !

Samsung Galaxy S3 markalı cihazımın ekranında aldığım ilk hafta bir leke farkettim. Zaman geçirmeden yetkili teknik servise gönderdim. Fakat telefon aynı gönderdiğim şekilde geri geldi. Bunun üzerine daha açık bir şekilde şikayet yazılıp tekrar gönderildi. Ama yine aynı şekilde " Telefonda arıza yoktur " ibaresiyle geri geldi.


Üstelik Samsung Müşteri Hizmetleri beni arıza tanımı için aramışlardı. Telefonumun ekranındaki sadece telefon kapalı durumdayken görülen ve parmak ile temasta pürüz hissi veren leke ( Üretici kaynaklı aşınma ) 2 gönderimde de farkedilemedi. Telefonumun ilk bir ay iade süresi teknik servis elinde doldu. Bu konuda Samsung firmasından şikayetçiyim.

Doruk 44 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi21 Şubat 2013

    1640660 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön