25 Eylül 2013

Samsung Ekran Döndürme Sorunu!

16. 08 Tarihinde Note2 telefonumu, GPS, NFC ve Ekran döndürme problemi olduğundan Beşiktaş Ekmen Servise teslim ettim. 03. 09 tarihinde onarıldı mesajı üzerine gidip teslim aldım fakat cihaz açılmadığı (şarjı sıfırdı) için deneyemedim. 2 saat sonra test ettim fakat sorunların olduğu gibi durmasının yanında bir de ekranımda derin bir çizik oluşmuş. Aynı gün (03. 09) tarihinde servise geri iade ettim. Ekranın, teslim ettiğimde çizik olduğunu direttiler ama resim var demelerine rağmen resim bulamadılar.

Sanırım müşteriyi sindirme politikasıydı. Sonuş olarak; Samsung Note2 cihazımı 16. 08 tarihinden beri kullanamıyorum. Paramın iadesini istiyorum. Yada Tüketici Hakem Heyetli rapor ile dava açacağım.

Serkan 852 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi02 Ekim 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  • Serkan26 Eylül 2013

    Bu kalıp yazılar ile cevap vermeniz çözüme yardımcı olmadığı gibi müşterinin sinirini bozmaktan öteye gitmiyor. Ben kesinlikle paramın iadesini istiyorum. En kısa sürede bu kötü durumu düzelteceğinizi ümit ediyorum.

  • Samsung Telefon Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön