11 Mart 2013
#1679010

Samsung Dönüş Yapmıyor!

Cihazım Samsung galaxi wonder marka olup 2 yıl garantilidir. Aldığım ay içerisinde telefonum sürekli kendi kendine açılıp kapanmakta dır. 3. kez yetkili servisi Telpa ya göndermeme rağmen sorun giderilemedi. Samsung benimle irtibata geçerek cihazı başka bir teknik servise göndermemi istedi.


Cihaz döndüğünde aynı sıkıntı devam ederse değiştirme sözü verdi Samsung ta çalışan personel, bende cihazı başarı teknik servisine gönderdim. ama ne yazık ki başarı teknik servisi de hata bulamayıp bana cihazımı aynı şekilde iade etti. Cihaz bu seferde değişmezse tüketici hakları mahkemesine başvuracağım. Mağduriyetimin bir an önce giderilmesini istiyorum Samsung tarafından acil.

Abdurrahman Abdurrahman 102 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Abdurrahman16 Mart 2013

  cihazım değişime tabi tutulmazsa samsung firmasını tüketici hakları mahkemesine vereceğim.

 • Abdurrahman12 Mart 2013

  evet arkadaşlar bundan yaklaşık 3 ay önce vodafon hattım üzerine samsung galaxi vonder cep telefonu aldım telefonu aldığımda telefon kendi kendine açılıp kapanmaktadır. cihazı kez TELPA teknik servise 1 kezde BAŞARI teknik servise göndermeme rağmen cihazıma sadece yazılım yüklenim tarafıma geri gönderilmektedir. samsung yetkililerine her ne kadar sıkıntı aynı şekilde devam ediyor desemde bana hep teknik servisi öneriyorlar. peki ben buradan samsung yetkilerine sesleniyorum ben bu cahazı yaklaşık 3 aydır almışım bu cihazı ben hep böle teknik servise gönderecekmiyim. bu gün yapılan görüşmede personel bana yapacak bi şey yok diyor. samsung almakla hatamı yaptık diyorum sizepeki yetkili personel

 • Abdurrahman12 Mart 2013

  cihazı 3 aydır almışım cihazın 2 ayı teknik servislerden geçti. göndermem bi kar etse bu kadar zoruma gitmez. ne yazık ki sıkıntı aynı şekilde devam etmektedir. üsüne bi de sanki ben telefonu bozmuş gibi muamele görüyorum. her nekadar yetkililere sıkıntı aynı şekilde devam etmektedir desemde bana servisten başka bi şe önermiyorlar. ve cihazı farklı 2 servise toplam 5 kez gönderdim ama sıkıntı aynı şekilde devam etmektedir. ve SAMSUNG YETKİLİ PERSONELİNE BURDAN SESLENİYORUM SAMSUNG CİHAZI ALMAKLA HATAMI YAPTIK. YOKSAM SAMSUNG GİBİ BİR FİRMAYA GÜVENMEKLE HATAMI YAPTIK. MAĞDURİYETİMİN Bİ ANCE GİDERİLMESİNİ İSTİYORUM. BURDAN TÜM ARKADAŞLARA SESLENİYORUM SİZ SİZ OLUN SAMSUNG TAN Bİ ŞEY ALMAYIN.

 • Samsung Telefon Temsilcisi11 Mart 2013

  1679010 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

Ziyaretçi Yorumları