Samsung Donan Telefonuma Sorun Yok Diyor!

Yalcin Yalcin6 yıl önce

Yaklaşık 6 ay önce aldığım note 2 telefonumda sürekli donma oluyor Bakırköy incirli deki Samsung servisine bıraktım akşama aradılar telefon hazır gelin alın dediler. aldım telefon yazılım atmışlar ama telefon aynı, sonra telefonu tekrar bıraktım ama bu sefer telefonu donmuş halde götürdüm ,telefonu teslim aldılar .

2 gün sonra aradılar telefon tamam gittim almaya (bu sefer yapmışlardır dedim içimden 2 gün geçti) sordum telefonun neyini yaptınız, sizin telef0n da hiç sıkıntı yok teknik servisteki arkadaşımız 2 gün kullandı telefonu arızası yokmuş dedi, benim donmuş halde oraya götürdüğüm telefonu bana hiç bir arızası yok diye veriyorlar, şuanda kredi kartından çekilmiş 2ooo tl elimde.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Yalcin 6 yıl önce

BU SABAH MSJ ATMIŞ MTA SAMSUNG SERVİSİ ''TELEFONDA SORUN YOKTUR GELİN ALIN'' DİYE,, ANLAŞILAN KİMSE İLGİLENMEMİŞ.. TEŞEKKÜRLER SAMSUNG 2000 TL TELEFON SATMAYI BİLİYORSUNUZ, ARKASINDA DURAMIYOSUNUZ, BOZUK TELEFONA SORUN YOK DİYİP ARKASINDA DURMAYACAKSANIZ NE DİYE GARANTİ VERİYORSUNUZ..

profile-icon Yalcin 6 yıl önce

bugün samsung müşteri hizmetlerinden deniz hanım aradı, cihazı servise tekrar bırakmamı istedi, bende bugün 3. kez tekrardan bıraktım, kendileri ilgileneceklermiş bu sefer, zaten bu seferde beceremesseler yeni telefon istiyorum, yoksa dava açarak konuyu hem yasal mercilere taşıyacağım hemde sanal alemde yazmadığım yer kalmayacak.. 2000 tl ye telefonu satarken iyi, cihaz arızalı çıkınca değiştirmem de, 3 kere parça değişmesi gerekiyormuş yeni telefon için, buda servislerin farklı bir bahanesi heralde.. saygılar Yalçın Salman

Samsung Telefon Logo Samsung Telefon 6 yıl önce

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler