18 Şubat 2013

Samsung Değişim Yapılan Telefonum Arızalandı!

05.09.2012 tarih, 1335834 no.lu şikayetimde de yeni aldığım Galaxy S3 cep telefonumun arızalı çıktığını yazmıştım. Daha sonra cep telefonum orijinali ile değiştirilmişti. Yeni gönderdikleri cep telefonu da bi süre sorunsuz çalıştı. Ancak bu defa da şarj problemi ve konuşma sırasında sesin kesilmesi problemi yaşıyorum.


Telefonu şarja taktıktan sonra %100 dolması için 2 gün falan şarjda kalması gerekiyor. konuşma sırasında da seste 5-10 saniye süren kesintiler yaşanıyor. Önceki şikayetimde bu cep telefonunu aldığıma pişman olduğumu belirtmiştim zaten.. Şimdi bir kez daha pişmanlığımı dile getiriyorum Başka sorunlar da var ancak karakter sınırı olduğu için yazamadım.

Tuğba 29 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi20 Şubat 2013

    1638934 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön