20 Eylül 2013 #2020994

Samsung Değişim Talebimi Kabul Etmiyor!

Samsung müşteri numaram: 7215856154. 02.04.2012 tarihinde Balıkesir ilinden Samsung 5830 i Galaxy marka cep telefonu aldım . Sürekli hata ve arıza verdiği için yetkili servislerine 5 defa gönderdim. 4 tanesinin onarım belgesi elimde mevcuttur. Yazılım yüklenerek telefon tarafıma iade ediliyor, her defasında arıza veriyor.


Değişme talebinde bulunmama rağmen, mekanik arıza değil değişemeyiz diyorlar . Ama ben telefonu kullanamıyorum ki yazılım hatası deyip geçiştiriyorlar. Kayıtları incelediğimde Samsung genel merkezinde 2 tane kayıtım varmış, onlara elimde 4 tane onarım belgesinin olduğunu söyledim . Onlarda bu belgelerin geçerli olacağını söylediler. Telefonumun değişmesini istiyorum.

İsmail 39 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi26 Eylül 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön