11 Kasım 2013

Samsung Değişim Konusunda Sıkıntı Çıkarıyor!

Daha öncede servis kusurunu şikayet ettiğim Samsung Malatya servisindeki telefonumun bu gün (11.11.2013) itibari ile azami tamir süresi üzerinden 2 iş günü geçti. Tamir süresi dolmadan görüşüp uyarıda bulundum. Yedek parçanın stokta olmadığını ve tamirinin imkansız olduğunu bildirdiler. Değişim istediğim üzerine 11.11.2013 günü net bir cevap vereceklerini söylediler.


11.11.2013 günü Seda isimli servis elemanı, beni değişim istemem halinde 1 aydan fazla bekletmekle tehdit edip, 5 gün sonra yedek parça bulup tamir yapabileceklerini, değişim talep etmememi istedi. Değişim talep edip, üzerine de Tüketici Haklarına başvurdum. Bu hafta içinde sorunum çözülürse şikayetimi geri alacağım.

Tevfik 164 Okunma

Cevaplar

 • Tevfik20 Kasım 2013

  Akşam 5'ten sonra veya saat 12.00-13.00 arası ararsanız belki ulaşabilirsiniz, aradığınızda müsait olmadığımdan kapattım. Ulaşılamadı deyip konuyu kapatmanız da güzel.

 • Samsung Telefon Temsilcisi20 Kasım 2013

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Tevfik16 Kasım 2013

  Daha önceki şikayetime yönelik sorun çözülmese de en azından 3 gün içinde benimle iletişime geçip şikayetimi ilk ağızdan dinlemişlerdi. Ancak bu defa çağrı merkezinden dahi arayan olmadı. Defalarca aradığım Malatya Teknik servisteki değişim konusuyla ilgilenen Seda adlı bayan her ne hikmetse her seferinde ya meşgul, ya dışarıda yada telefonla görüşmekte oluyor. Siz beni arayın diyorum o da yok. Telefonu aldığım Bimex e giderek durumu görüştüm. Malatya servisin uzun süredir sıkıntılı olduğunu defalarca genel merkeze bildirmelerine rağmen düzelmediğini ve bu nedenle müşterilerine daha fazla mahcup olmamak için Samsung ürün sayı ve çeşidini yok denecek kadar az seviyeye düşürdüklerini söylediler. Durumun bu noktaya geleceğini önceden tahmin edip 11.11.2013 günü başvurduğum tüketici haklarının sonucunu beklemekteyim, ön görüşmede haklı olduğumu ve ayıp oranında bedel iadesi alma olasılığımın yüksek olduğunu söylediler. Dip not: Samsung'a kendilerine olan büyük güvenimi yerle bir ettikleri için teşekkür ediyorum. Keşke 1 ay önce bu durum gerçekleşseydi de 1450 lira verdiğim LED TV yi de başka bir markadan almayı tercih etseydim.

 • Samsung Telefon Temsilcisi12 Kasım 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön