26 Ağustos 2013 #1975541

Samsung Darbe Almayan Cihazı Kullanıcı Hatası Diye Garanti Dışı Bıraktı!

18 Ağustos'ta eşime Note 2 model telefon aldık. 2 gün sonra durup dururken ekran gitti. Eşim çok titiz davranıyor telefona karşı, ne bir düşürme, ne bir darbe, ya da içini açıp müdahale hiçbir şey yapmadık. Vatan Bilgisayar'a ertesi gün götürdüm, değiştirilmesi istemiyle. Servise onaya gönderdi onlar da.


Servisten gelen cevap şöyle; ekran ünitesinde kılcal çatlak, kullanıcı hatası, garanti kapsamı dışı tamir. Tabi kimi kime şikayet edeceğiz bu noktada çözümsüz. Servisteki arkadaşlar görmüyor sanki telefonun dışında en ufak çizik bile yok, içi açılmamış. Verdiğimiz 1400 TL çöpe gitti. Tüketici mahkemesine başvuruyorum.

Şükrü 111 Okunma

Cevaplar

 • Şükrü09 Kasım 2015

  Mahkeme sonuçlandı ve telefon ücretini geri aldım. Sakın yılmayın, sonuna kadar mücadele edin... .

 • Samsung Telefon Temsilcisi30 Ağustos 2013

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Şükrü29 Ağustos 2013

  samsung güldürme beni. Sen önce gönderdiğim maillere adam gibi Cevap ver. Heee bu arada baktın müşterin haklı gibi, onun mail adresini yasaklamaktan Vazgeç. Gönderdiğim mailler neden geri dönüyor. Sen gerçi bu siteyi de sallamıyorsun. Hatta mahkeme kararını bile sündüreCeksin gayet iyi biliyorum. İnan bana Sana kaptırdığım paramı söke söke alacağım. Mahkeme sonu telefonu yenisiyle değiştirmeyeceğim bile. Ve ondan sonra şeytan görsün yüzünü. Herkese ne yaptığını anlatacağım.

 • Şükrü29 Ağustos 2013

  Samsung firması hiçbir bilimsellik göstermeden, kendi fabrikasyon hatalarını müşterilerine yükleyerek maddi zarara uğramamaya gayret ediyor. Müşterileri kullanıcı hatası olmadığını savunuyor ise, yasal yollara başvurun demek yerine, alıp telefonu ufacık bir incelemeye tutsalar, anlasalar, zaten kendilerine ait olan müşteriyi elinde tutmuş olurlar. AMA NİYET DEVREYE GİRİYOR!!!!

 • Samsung Telefon Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön