28 Mart 2013 #1712594

Samsung Cihazımın Yan Taraftaki Çatlamalara Kullanıcı Hatası Dedi!

12.06.2012 tarihinde satın aldığım Samsung Galaxy s3 telefonumun ilk ayında yan taraflarında (cihaz hiç düşürülmeden) kendi kendine çatlamalar meydana geldi. Bu geçen süre zarfında çatlaklar daha da arttı. Ben de Ankara Necatibey caddesinde bulunan yetkili servise cihazımı 27.03.2013 tarihinde bıraktım.


28.03.2013 tarihinde servis cihazımın kullanımdan kaynaklanan şekilde bu hale geldiği ve bu yüzden garanti kapsamından çıkarıldığını belirtti. Samsung'un müşteri hizmetleriyle görüştüğümde bana başka servise vermemi söylediler. Ki bu çatlaklarla ilgili çeşitli basın ve internet sitelerinde haberler bu çatlakların fabrikasyon hatadan kaynaklandığını söylemekte.

Onur 134 Okunma

Cevaplar

  • Onur29 Mart 2013

    Konu Hakkında gerekli bilgiler: önce suçu Servis merkezindeki teknisyene atıp, başka servise müracaat edin demek; ardından da Samsung'un telefon arızasındaki görüşünün sabit olduğunu söylemekse hiçbirşey demiyorum. Öncelikle Samsung Çağrı Merkezindeki personelin teknik bilgi ve genel olarak servis işleyişi ile ilgili eğitilmesi ve bu tür sorunlarda suçlu aramak yerine sorunun çözümü konusunda yardımcı olması lazım. Samsung Türkiye kesinlikle müşteri memnuniyeti konusunda yetersiz... Servis merkezi ile bugün görüştüğümde de teknisyenin "Cep telefonu Cepte taşındığı için böyle olmuş eğer taşınmasaydı böyle kullanıcı hatası olmazdı" demesi de cabası. Eğer böyle bir muamele ile karşılaşacağımı bilseydim garantili olması adına 600 TL fazla vermezdim.

  • Samsung Telefon Temsilcisi29 Mart 2013

    1712594 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön