30 Ağustos 2013 #1984666

Samsung Cihazım Kendi Kendine Kapanıyor!

2 sene kadar önce Samsung b 7722 çift hatlı cep telefonu aldım. 1-2 ay sonra kendi kendine kapanmaya başladı. Servise gittim. Güya yaptılar ,yine aynı sorun yapmaya başladı sonra baktım mobil imza da çıktı .


Samsung'a yaz ,oraya yaz, buraya yaz sonunda 4447711'i aradı ve bana telefonu servise götür dediler. Garanti süresi bitmişte olabilir. IMEI numarasını verdim , çünkü karşıdakine ben göremiyorum falan filan dedi. Bana şimdiye kadar niye servise git demediniz de beni oyaladınız.Bu telefonu kırıp atacağım ve bir daha Samsung kullanmayacağım.

Orhan 129 Okunma

Cevaplar

 • Orhan24 Eylül 2013

  artık samsung marka olarak benim için ölmüştür. yakında herkes için de ölecektir... bunu buraya yazıyorum. böyle yapqrsanız alırsınız..... ben general mobile discorvy aldım çok rahatım.. şahane bir telefon.... fiyatı iyi kullanımı her şeyi harika... odun gibi telefonu bir sürü para verdim. zaten hatalı markaymış... neyse ilerde görüşeceğiz. tüm samsungun markaları ölmüştür benim içinnnnnnnn.

 • Orhan07 Eylül 2013

  araştırıyorlarmış neyi kaç aydır. birbirinizden haberiniz yok..

 • Orhan04 Eylül 2013

  Sağolsunlar bilgi aktarmaya çalışıyorlar ama, aktaracakları konuyu bilmiyorlar. kaç aydır mobil imza ile uğraşıp duruyoruz. sonrası ise zaten bu telefonlar kendi kendine kapanıyormuş açıkçası hatalıymış bu ürünler bize sattılar. interneti araştırın yazı bu telefonlarda aynı sorun ne kadar çok yaşanmış bende samsung markası bu vesile ile bitti

 • Samsung Telefon Temsilcisi31 Ağustos 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön