07 Eylül 2013 #1998479

Samsung Cevap Veriyor Ama Sorunu Çözmüyor!

Bu sitede şikayetlere cevap verme sırasında 1. olan Samsung, 1985190 nolu şikayetimi de cevapladı ve yolladıkları mailde süreci hızlandıracaklarını söylediler. Ancak 444 77 11'i kaç kez aradığımı, "Bize Ulaşın" bölümüne kaç kez mail attığımı unuttum. 5 gün önce servise verdiği telefona henüz bakılmamış.


Sonuçta bana mail ve telefonlarda iletip durdukları "hızlandırmak"tan kasıtları yasal sürenin dışına çıkmamaktan ibaretmiş. Prosedürlerin bir adım dışına çıkamayan hantal bir Çağrı Merkezi, sürekli ben konuyu araştırıp sizi arayacağım diyen ve geri aramayan çalışanlar vb. Burada her yazılan şikayete aynı cevabı vermenin de ilgileniyormuş gözükmek dışında bir amacı olmadığını anladım böylece.

Onur 42 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi16 Eylül 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi08 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön